Op zondag 10 september 2023 verzorgde koor PUIC een geslaagd optreden tijdens Open Monumentendag in het Academiegebouw aan Rapenburg 73. We waren blij binnen te kunnen optreden, waar het minder warm was dan buiten, op deze erg warme nazomerse dag.
Het koor bracht een gevarieerd repertoire ten gehore, waaronder nummers als “Carrickfergus” uit het Keltisch Project, “Nocturne” en “Jóga” uit het Noorderlicht concert, en enkele nummers uit het nieuwe nog uit te voeren project “Water,” zoals “Als ’t stormt” (Ramses Shaffy) en “Fragile” van Sting.
Het laatste nummer was de canon van Pachelbel, in een mooi arrangement van dirigent Carolien Devilee, waarbij het publiek werd uitgenodigd om mee te zingen.
Inzingen
Bijna beginnen
We zijn los
Carrickfergus